Wanna, czy prysznic, a może coś innego?

Rozpoczyna się sezon remontowy, długie dni, ładna pogoda – to wszystko sprzyja wykonywaniu różnego typu prac remontowo-budowlanych. W czasie remontu odświeżamy również swoją łazienkę. Stajemy wtedy przed wyborem co będzie lepsze wanna prysznic (sprawdź kolo.com.pl), czy jeszcze coś innego.

Kontynuuj czytanie 'Wanna, czy prysznic, a może coś innego? '
Wanna, czy prysznic, a może coś innego?
Foto: d.webgenerator24.pl

Drzwi prysznicowe w małej łazience

Ważnym elementem kabiny (kolo.com.pl) prysznicowej są jej drzwi, niejednokrotnie mogą stać się one ozdobą całej łazienki lub źle dobrane mogą sprawić, że zajmą zbyt dużo wolnej przestrzeni. Ich dobór powinien w głównej mierze zależeć od wielkości łazienki oraz od elementów znajdujących się w pobliżu kabiny prysznicowej.

Kontynuuj czytanie 'Drzwi prysznicowe w małej łazience'
Drzwi prysznicowe w małej łazience
Foto: www.staltex.com.pl

Zalety zlewów ceramicznych

Nie od dziś wiadomo, że podejmowanie decyzji dotyczących zakupu elementów wyposażenia domu bez posiadania choćby podstawowych informacji o wszystkich potencjalnych zaletach i wadach sprzętów, które chcemy zainstalować w naszych łazienkach, kuchniach czy toaletach. Pomimo tego faktu całkiem spora ilość osób decyduje się na zakup na przykład zlewozmywaków bez wcześniejszego doinformowania się na ich temat, co w tym przypadku oznacza zwykle, że kupią oni raczej zlew plastikowy niż ceramiczny, a jedynym kryterium, jakim się kierowali przy wyborze modelu była wyłącznie cena.

Kontynuuj czytanie 'Zalety zlewów ceramicznych'
Zalety zlewów ceramicznych
Foto: images.sklepy24.pl

Najlepsza szafka pod zlewozmywak

Na rynku powstało bardzo wiele firm, które zajmują się aranżowaniem i meblowaniem pomieszczeń kuchennych. Posiadają one bardzo szeroki asortyment meblowy, który jest bardzo atrakcyjny i jednocześnie bardzo nowoczesny. Jednym z takich wyposażeń kuchennych jest szafka pod zlewozmywak (zobacz kolo.com.pl), która posiada bardzo nowoczesny design i jednocześnie wspaniale prezentuje się w nowoczesnym stylu.

Kontynuuj czytanie 'Najlepsza szafka pod zlewozmywak'
Najlepsza szafka pod zlewozmywak
Foto: image.ceneo.pl

Brodzik głęboki plusy i minusy

W łazience jest jedna z istotniejszych części. Jeżeli mamy prysznic, rodzaj brodzika lub w ogóle jego brak, to kwestia naprawdę istotna i lepiej dobrze ją przemyśleć przed wizytą w sklepie, a także podczas zakupu.

Kontynuuj czytanie 'Brodzik głęboki plusy i minusy'
Brodzik głęboki plusy i minusy
Foto: aqua-rain.pl

Wybierz odpowiedni syfon do brodzika

Wyposażenie łazienki powinno odznaczać się funkcjonalnością, przyjazną estetyką zewnętrzną oraz łatwością do utrzymania w czystości. W zależności od naszych potrzeb musimy wcześniej zastanowić się nad zakupem wanny lub brodzika. Sklepy z wyposażeniem łazienkowym oferują również niezbędną armaturę.

Kontynuuj czytanie 'Wybierz odpowiedni syfon do brodzika'
Wybierz odpowiedni syfon do brodzika
Foto: nokautimg1.pl


Chcesz zmienić wystrój łazienki? U nas znajdziesz najciekawsze projekty łazienek. Pomożemy Ci wybrać wannę, prysznic i akcesoria łazienkowe.

Grudzień 2014

P W Ś C P S N
« listopad   styczeń »
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31