Wokół wanny i pod wanną

Osoby poszukujące właściwej wanny do swojej łazienki z pewnością znajdą coś dla siebie wśród bogatych kolekcji producentów wyposażenia sanitarnego. Są tu i wanny o tradycyjnym owalnym kształcie i te wykonane z ceramiki sanitarnej jak też piękne designerskie modele wanien akrylowych lub wanny wykonanane z innych materiałów.

Kontynuuj czytanie 'Wokół wanny i pod wanną'
Wokół wanny i pod wanną
Foto: stara.phsaturn.pl

Na potrzeby pensjonatu - małe łazienki

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się szeroko rozumiane małe łazienki projekty (kolo.com.pl), pozwalające na wykonanie niewielkich, ale nader estetycznych pomieszczeń łazienkowych. Z możliwości tej chętnie korzystają właściciele dużych domów, w których poza głównym pomieszczeniem łazienkowym znaleźć można również mniejsze, dodatkowe łazienki.

Kontynuuj czytanie 'Na potrzeby pensjonatu - małe łazienki '
Na potrzeby pensjonatu - małe łazienki
Foto: cdn8.urzadzamy.smcloud.net

Dlaczego tak ważna jest łazienka?

Gdy aranżujesz pokoje w swoim mieszkaniu, na pewno wiesz, jakie łóżko chcesz wstawić do sypialni oraz jakie meble znajdą się w salonie. Jednak to, co wymaga naszej uwagi to również łazienka. Niejedno biuro projektujące mieszkania właśnie tej części domu poświęca bardzo dużo czasu. Posiadają nawet odpowiedni projektowanie łazienki program, dzięki czemu możliwości są znacznie większe i można szybko pokazać klientowi, jakim zamysłem dysponują ludzie od aranżacji.

Kontynuuj czytanie 'Dlaczego tak ważna jest łazienka?'
Dlaczego tak ważna jest łazienka?
Foto: 2.bp.blogspot.com

Drzwi do kabiny prysznicowej

Kabina prysznicowa to idealne rozwiązanie dla małej łazienki, ale nie tylko to również element niezbędny w mieszkaniu czy domu ludzi, którzy cenią sobie szybkość, wygodę i funkcjonalność. Ważnym elementem kabiny (kolo.com.pl) są drzwi prysznicowe, które odpowiednio dobrane sprawią, iż będzie ona bardziej funkcjonalna i będzie zajmowała mniej wolnej przestrzeni.

Kontynuuj czytanie 'Drzwi do kabiny prysznicowej'
Drzwi do kabiny prysznicowej
Foto: static.promoceny.pl

Różne opcje drzwi prysznicowych

Zazwyczaj większość z nas ma dość małą powierzchnię łazienki co też mocno ogranicza nas pod kątem jej zagospodarowania. Kabina prysznicowa jest w takim wypadku niezbędna i zdecydowanie lepiej sprawdzi się niż tradycyjna wanna, która zajmuje dużo miejsca. Obecnie dość powszechnym rozwiązaniem jest jakby własnoręczne konstruowanie kabiny prysznicowej za pomocą wnęki w pomieszczeniu przeznaczonym na łazienkę.

Kontynuuj czytanie 'Różne opcje drzwi prysznicowych '
Różne opcje drzwi prysznicowych
Foto: nokautimg2.pl

Oryginalne umywalki nablatowe Cersanit

Propozycje umywalek nablatowych od producenta Cersanit okazują się być znakomitymi ze względu na swoją oryginalność i nietypowość w kształtach oraz charakterystyczną olśniewającą jakość. Dostępność takiej sprecyzowanej ceramiki sanitarnej od wspomnianej firmy, a jeszcze bardziej dokładniej lidera na rynku wyposażenia łazienek jak przystało na przewodzącego okazuje się być znakomicie urozmaicona.

Kontynuuj czytanie 'Oryginalne umywalki nablatowe Cersanit'
Oryginalne umywalki nablatowe Cersanit
Foto: lazienkowy.pl


Chcesz zmienić wystrój łazienki? U nas znajdziesz najciekawsze projekty łazienek. Pomożemy Ci wybrać wannę, prysznic i akcesoria łazienkowe.

Wrzesień 2014

P W Ś C P S N
« sierpień   pażdziernik »
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31