Jaki brodzik wybrać?

Obecnie w sprzedaży mamy całą gamę brodzików. Wymienić warto choćby brodziki (kolo.com.pl) wykonane z żeliwa, czy też brodziki akrylowe. Tym ostatnim warto poświęcić uwagę. Brodzik akrylowy charakteryzuje się przede wszystkim lekką konstrukcją. Jest to niewątpliwie argument przemawiający na jego korzyść. Poza tym, brodzik akrylowy jest łatwiejszy w utrzymaniu.

Kontynuuj czytanie 'Jaki brodzik wybrać? '
Jaki brodzik wybrać?
Foto: img.interia.pl

Dopracowane projekty łazienki

Wydaje się nam, że określoną stylizację tworzą przede wszystkim główne elementy. Dlatego też urządzając łazienkę naszych marzeń dużą wagę przywiązujemy do wybrania płytek i tak zwanych elementów wykończeniowych. Następnym krokiem zwykle jest wybór wanny bądź kabiny prysznicowej, sedesu, umywalki.

Kontynuuj czytanie 'Dopracowane projekty łazienki '
Dopracowane projekty łazienki
Foto: img84.imageshack.us

Łazienka mężczyzny, czyli o pisuarze słów kilka

Wieszany na ścianie męskiej łazienki pisuar (kolo.com.pl) nie jest już tylko elementem wyposażenia publicznej ubikacji, lecz coraz częściej montowany w salonach łazienkowych w domach prywatnych. Pisuary (kolo.com.pl) są dla mężczyzn wygodne w użytkowaniu i znacznie lepsze niż sedesy. Sedes, pisuar oraz bidet to trzy elementy wyposażenia łazienki, na które zwracają uwagę całe rodziny – zarówno ich część męska, jak i żeńska.

Kontynuuj czytanie 'Łazienka mężczyzny, czyli o pisuarze słów kilka'
Łazienka mężczyzny, czyli o pisuarze słów kilka
Foto: nokautimg2.pl

Meble w naszej łazience

Jeśli myślimy o zakupieniu nowych mebli zazwyczaj na myśli mamy urządzenie sypialni, salonu, czy też kuchni. Bardzo rzadko chodzi na o łazienkę. I nic w tym dziwnego ponieważ meble łazienkowe sa dość słabo rozwinięte na naszym rynku i jest ich zdecydowana mniejszość od innych pozycji tego typu. Nie więc dziwnego, że łazienkowe meble są zmieniane rzadziej od tych, które stoją w pozostałych pokojach.

Kontynuuj czytanie 'Meble w naszej łazience'
Meble w naszej łazience
Foto: www.asmeble.pl

Łazienka dawniej a dziś

Łazienka w bloku (zobacz) przez długie lata była pomieszczeniem niedocenianym przez projektantów oraz budowniczych. Stanowiła konieczność, więc gdzieś trzeba było ją umieścić. Najlepiej w kącie pomiędzy kuchnią, przedpokojem a dużym pokojem. I zwykle łączono ją z ubikacją, co znacznie utrudniało życie domownikom. Były ciasne, ciemne, ponure. Posiadacze takiej łazienki mogli czuć dyskomfort.

Kontynuuj czytanie 'Łazienka dawniej a dziś'
Łazienka dawniej a dziś
Foto: projektowanie.gao.pl

Jaka szafka pod zlewozmywak?

Zlewozmywaka wybór to nie jedyny wybór przed jakim staniemy, aby mieć jak zmywać naczynia. Potrzebna będzie nam również i szafka, w której osadzimy nasz zlewozmywak. Szafka pod zlewozmywak, którą najczęściej wybieramy to szafka, która jest w komplecie zresztą naszych mebli kuchennych.

Kontynuuj czytanie 'Jaka szafka pod zlewozmywak?'
Jaka szafka pod zlewozmywak?
Foto: www.dom-meblelazienkowe.pl


Chcesz zmienić wystrój łazienki? U nas znajdziesz najciekawsze projekty łazienek. Pomożemy Ci wybrać wannę, prysznic i akcesoria łazienkowe.

Wrzesień 2014

P W Ś C P S N
« sierpień   pażdziernik »
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31